Jaké máte doma zásuvky a vypínače? Také vám září na stěnách bílé elektro přístroje, anebo jste z těch, kteří myslí na detaily a dokázali jste je vyladit s výmalbou i jiným zařízením pokoje? Pakliže jste nyní překvapení tím, že existuje nějaká širší nabídka, než je známé trio bílá – šedá – béžová, pak pravděpodobně neznáte výrobce dokonalých elektro pomocníků schneider electric. Produkty z řady schneider unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jsou nejen dokonale spolehlivé a kvalitní, ale ještě ke všemu krásné. A to se ve světě elektro součástek zase tak často nestává.gramofon, tapeta, květy

Co je na produktech schneider unica tak zajímavého?

Především je potřeba zmínit to, jak chytře jsou vymyšlené. Nejenže jsou barevné, ale jsou udělané tak, aby měly vždy přesně takovou barevnost, o jakou stojíte.
Jistě i vás už napadlo, k čemu vám budou barevné zásuvky a vypínače, když se po několika letech, anebo možná ještě dříve, rozhodnete přemalovat byt jinou barvou. V tom případě by to mohlo být dokonce ještě mnohem horší, než kdyby tyto elektro součástky byly bílé. A jen málokdo by chtěl celý život koukat na stěny vymalované stále stejnými barvami.
Jenže tak to není, právě proto jsou tyto zásuvky a vypínače proměnlivé, takže můžete snadno a rychle měnit jejich vzhled podle potřeby. Chytrý modulární systém to umožňuje.elektřina, elektrický obvod
Každý vypínač a zásuvku tvoří dvě vzájemně kompatibilní části – samotný strojek, a krycí rámeček. Zatímco strojky jsou univerzální a identické, tak rámečky jsou vždy unikátní – mají různé barvy i tvary, nápaditý design. Důležité je, že toto všechno tvoří dohromady jeden celek – na libovolný strojek můžete připevnit libovolný rámeček. A právě díky tomu můžete měnit vzhled svých zásuvek a vypínačů podle své ? potřeby. Strojky zůstávají a mění se jen krycí rámečky. Je to rychlé, pohodlné a levné.