Pokud se již několik desítek minut marně snažíte vymyslet nějaké záživný program na zbytek dne, neboť nemáte žádné pracovní či studijní povinnosti, ale nechcete proležet v postele několik hodin koukáním se do stropu ze své postele, existuje řada aktivit – od produktivních do vyloženě k eliminaci nudy. Najdete mezi nižšími tipy i nějaký přímo pro Vás?otrávený obličej
Sledování seriálů: Jestliže máte pocit, že si po náročném týdnu zasloužíte trochu lenošení, vezměte si nejpohodlnější huňatou deku, jež doma naleznete, zalezte si pod ní a pusťte si svůj oblíbený či nově vybraný obsah. Ať už jde o video, písně, seriály či filmy, neváhejte si udělat volno s trochou rozrušení od běžných starostí.
Uklízení: Za předpokladu, že nejste zrovna fanouškem „vyhazování“ času nepodstatnými aktivitami, ze kterých máte dojem, že nevyplývá žádný kladný přínos, se vrhněte do přerovnání šuplíků, poskládání věcí kolem Vás tam, kde by se měly nacházet, a dlouhodobě odkládané zavedení pořádku v místnosti či celém obydlí přiveďte na světlo.vlastní interiér bez zájmu jeho opuštění
Vytřídění šatníku: Neřekli byste, že jste spokojeni s aktuálním vzhledem vnitřku své skříně, ale zatím jste se neodhodlali k provedení změny? Využijte tuto dobu a projděte každý pochybný kousek svého oblečení a zbavte se starých věcí. Jestliže je jejich stav chvályhodný, můžete se tyto předměty dokonce pokusit nabídnout na internetu a získat tak peníze navíc.
Vy svou prioritou: Projevte sami sobě zasloužený odpočinek relaxací v napuštěné vaně, kdy na chvíli zapomenete na všechny problémy a načerpáte novou energii.
Cvičení: Dlouho se chystáte k návštěvě posilovny, avšak dosud jste se k ničemu takovému nedokopali? Začněte z pohodlí svého domova. Sestavte si jednoduchý plánek a první trénink uskutečněte již dnes. Upravit lze i vlastní jídelníček na hodnoty odpovídající připravenému pohybovému plánu.