se et=UTF-8″>

Když vyrazíme do obchodních center, míjíme spoustu obchodů s módou nebo vybíráme na internetových stránkách, co by se nám nejvíce líbilo. Pro ty, kteří touží po něčem speciálním zajdou si nechat své moderní kousky ušít na míru nebo navštíví luxusní butiky.
Kde si svoje nejnovější kousky nakoupíme je čistě na nás, ale otázkou je spíše to, co se nejvíce nosí?dámy v prvorepublikových šatech při přípitku
V dnešní době není možné na tuto otázku najít jednoznačnou odpověď. Jde o to, že se nosí prakticky všechno a teoreticky cokoliv si na sebe oblečete, by nemělo vzbuzovat pobouření nebo výsměch okolí. Samozřejmě tomu tak úplně není a měli bychom přemýšlet, co je vhodné a co už je příliš. Oblékat bychom se měli podle dané události, lichotivě k naší postavě a také se trochu řídit naším věkem. Stylů je spousta, stačí si vybrat a začít vhodně kombinovat.
Retro se vrací zpět
Jistě každá móda se někdy vrátí a co by vlastně pořád návrháři mohli vymýšlet nového? Když spousta skvělého stačí jen poupravit? Zejména ženy si oblíbily retro šaty s puntíky a spodničkou, výjimkou nejsou ani obdivovatelé prvorepublikové módy, která je poněkud cudnější, ale velmi krásná a svým způsobem vznešená. Vlastně někdy tuto vášeň sdílí i se svými partnery a v tomto duchu mají zařízené i bydlení. Zpět k módě, sehnat se dnes dá opravdu cokoliv!
Sportovní styl
Nejjednodušší, nejpohodlnější. Patří k němu hlavní doplněk a to jsou pohodlné tenisky. Samozřejmě je na výběr spousta sportovních bund a tak dále. Je to taková největší klasika, prostě džínovými kalhotami a botaskami nic nezkazíte a budete se cítit pohodlně. Pokud umíte outfit skvěle barevně sladit je to plus pro vás.
„Lesní“ styl
Barefoot boty nebo chození úplně na boso a to i v hlavním městě je dalším „módním“ stylem. Květované sukně a neučesané vlasy také charakterizují tento stále více propagovaný osobitý styl.dámy v prvorepublikových šatech
Kancelářská krysa
Klasika dnešní doby, kdy pracovník v administrativě stráví více času v práci než doma, tak si na toto oblékání zcela zvykne. Nenápadný málo barevný kostým, ať kalhotový či sukňový zaručí, že nebudete vyčnívat z davu.
Sexy kráska
Máte taky kamarádku, kterou jste snad nikdy neviděla v kalhotách? Vždy přijde v nových šatech či obepnuté sukni? Podpatky minimálně deset centimetrů a perfektní líčení? Jak to ty holky dělají nevím, ale je to při nejmenším působivé!