Každý, kdo hledá pořádnou akci a zábavu, by určitě neměl vynechat stále se rozvíjející hru laser game. Ta je bohatá na efekty, nástrahy a hlavně zábavu. Tato hra má princip akční střílečky, kdy se rozdělí týmy na dvě skupiny a hrají proti sobě. Samozřejmě se zde dají hrát i jiné verze hry, každý proti každému, nebo jiné varianty. Velkou výhodou je zde virtuální prohlídka, která Vám dostatečně přiblíží, jak to v laser game chodí. Takže neváhejte a oslovte svoje přátelé nebo rodinu a vyrašte vstříc zábavě.

billboard-right

Na výběr budete mít ze dvou plně vybavených arén, ve kterém zažijete akční střílečku jak v americkém filmu. Arény jsou plné nástrah a překážek, které komplikují i usnadňují hru, proto bude jen na Vás, jak moc se s hrou sžijete. Do toho bude hrát hudba, která navodí tu správnou atmosféru a adrenalin. V herně pracuje samozřejmě proškolený personál, který Vám před hrou vysvětlí všechny pravidla a záludnosti arény. Nebojte se proto na všechno zeptat, personál Vám rád vše vysvětlí a osvětlí, jak to v aréně chodí.

Po hře si samozřejmě můžete sednout v občerstvení a zakousnout něco dobrého k jídlu nebo si dát dobré pití. Věřte nebo ne, ale arénu už po první hře budete opouštět propocení jak myši, takže Vám pak pěkně vychlazené pivo přijde vhod. Nezapomeňte proto na sportovní oblečení, obuv a hlavně věci na převlečení, budou se hodit. K dispozici budete mít sprchy a samozřejmě šatny. Velkou výhodou je také parkování přímo ve dvoře, takže se nemusíte bát, že budete muset parkovat o dvě ulice dál a jít nesmyslnou dálku k herně.

Aztec (14)

Pokud jste tedy sportovně nadaní a stále s přáteli nebo s rodinkou zkoušíte nové věci, je tohle to pravé pro Vás. Třeba Vás tato moderní hra zaujme natolik, že vaše první návštěva nebude určitě poslední, ale ba naopak. Proto neváhejte a udělejte něco pro sebe a pro svoje tělo.