My ženy to nemáme v životě opravdu jednoduché. Protože si představte, kdybychom doma přestat uklízet a vařit. Jak by se asi ta naše domácnost vyvíjela a jak by vypadala? Podle mého názoru by nám to asi všechno spadlo na hlavu. A pak bychom ještě za to my byli sami vinné. Myslím si, že asi obyčejný muž by se nedokázal postarat o domácnost tak krásně a dokonalé, jako žena. Protože ženy už to mají dané do vínku. Mají to už tak zakódované, že ženy udržují teplo domova. Vždyť to tak bylo i v pravěku. Muži chodili lovit, aby obstarali potravu pro celou tlupu.

Ženy mají charisma.

A ženy udržovaly oheň, který je chránil před zvířaty a taky je ohříval. A já si myslím, že tohle platí i dnes. Ano, je pravda, že mnoho žen je hodně emancipovaných a chtějí si dělat všechno samy. Jenomže já taková nejsem, protože já vyznávám takové ty hodnoty, které jsou dané. Takže mě by dokonce taky hodně bavilo, kdybych se mohla starat o chod domácnosti a udržovat takzvaný oheň. A líbilo by se mi, kdyby muž chodil do práce vydělával peníze, které by mi dával. Tak to dělal děda!

Taky rády randíme.

Zní to jako pohádka, ale věřte, že takovýto styl rodiny už není tak moc daný. My ženy prostě jsme už jiné, kromě mě samozřejmě. Dokonce i moje maminka a babička to má stejně jako já. A obě dvě vyznávají taky to, že žena má být doma a starat se o rodinu. Samozřejmě, že bych ale taky ráda chodila do práce. Já sice mám práci, ale toužím ji změnit. A taky si myslím, že ženy to zase mají lehké v tom, že taky snáze dostanou práci, jakou chtějí. A to díky našemu ženskému charisma a důvtipu. Protože my ženy jsme hodně šikovné a víme, kde máme přitlačit na pilu. A co vy, milé ženy? Využily jste už někdy svého vzhledu nebo síly ženskosti? Já se musím přiznat, že já ano. A to, abych samozřejmě dosáhla svého, když jsem nutně potřebovala odvézt televizi na opravu. A soused vyhověl.