Existuje celá řada důvodů, proč utrácet peníze. Jsou tu ty dobré důvody jako spotřební elektronika nebo dárky a další blbiny, které stejně nikdy nikdo neocení. A pokud utrácíte každý rok za telefon, je tu něco špatně. Zároveň tu máme trochu lepší důvody, například nenadálé výdaje či nutnost většího obnosu peněz na velké věci jako rekonstrukce, opravy, koupě či placení lístku do fitness centra. TO jsou takové pochopitelné výdaje, které zpříjemňují život, ale obejít se bez nich dá stejně jako u důvodů jedna. A pak jsou tu nezbytnosti, za které utratit peníze musíme – díra ve střeše, jídlo, pití (pakliže nemám kohoutkovou), vzdělávání, potřebujete k práci nebo k dopravě do práce. A cokoliv mimo tohle jsou zbytečné výdaje. Tak to prostě je a to je jednoduchá rovnice.

investment-5241253_640

Americká hypotéka bez dokládání příjmů https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ je přesně tím pravých ořechovým, co může pomoci, když je na nás život opravdu škaredý a ty třetí důvody nám to pěkně zavaří. Na tyhle je nejlepší vzít si půjčku a pořádně je udělat, aby zase vydržely co možná nejdéle. Není nic horšího, než když přijdete o všechny úspory a peníze a je pak ouvej.

Zároveň je třeba si uvědomit, že mnohdy si půjčujeme na opravdové zbytečnosti. Musíte se každý den rozhodovat o tom, co za to stojí a co ne. A to je už jenom na vás. Vy se samozřejmě nějak rozhodnete, ale vždycky to trochu bolí.

wallet-1013789_640

Hlavně z dlouhodobého hlediska si lidé častěji volí zbytečné varianty namísto toho, aby si šetřili peníze a když už něco, tak aby někam jeli a zažili něco skutečného. Ne jen prostý konzum. Pakliže máte navíc nějaké peníze, investujte je do sebe a do svého skutečného života, ne do náhražky na displeji. A budete se mít o dost lépe. Sami budete zírat, kolik peněz ušetříte a kolik si toho budete moci dovolit. A v případě, že se něco nevydaří a nebudete mít dostatek peněz, tak půjčit si můžete vždycky.