Stoly z masivu jsou velmi kvalitní a bytelné. Velkou výhodou je jejich dlouhá životnost a originální vzhled. Na našich webových stránkách najdete hodně odlišných stylů, tvarů i odstínů, takže věřím, že i vy si vyberete svého favorita. Záleží jen na vás, zda zvolíte klasické provedení nebo dáte prostor fantazii. Zajímavé jsou i varianty podnoží. Některé stolky jsou celé dřevěné a některé mají kovovou konstrukci. Při výběru byste si měli dopředu rozmyslet, jak velký stůl budete potřebovat. Ať už si na stůl budete odkládat rozečtenou knihu, ovladač od televize nebo talíře s chlebíčky. Stůl by měl vyhovovat i svou výškou. U některých můžete využít dvojí odkládací místo díky přídavné polici.

Tmavý masivní stolek

Při sladění do interiéru hraje velkou roli odstín dřeva. Aby místnost nepůsobila přeplácaně a nekřičela všemi barvami, je lepší zvolit nábytek v jedné barvě nebo kombinaci barev. Ať už hledáte nábytek světlý, tmavý nebo něco mezi, u nás ho najdete! Já osobně mám ráda jednoduché, avšak netradiční kousky, a proto mě ze všech nejvíce zaujal konferenční stolek z masivu v kombinaci s pryskyřicí, která je velmi oblíbená.

Stolek s pryskyřicí

Co je ještě důležité zmínit, je péče. Aby si zachoval svůj vzhled, je potřeba se o něj starat. Jedním z jeho nepřátel je voda. Aby jeho povrch zůstal neponičený, nepokládejte na něj mokré a vlhké předměty, mohou zanechat stopy. Pokud chcete mít povrch čistý a lesklý doporučuji používat měkký hadřík spolu s přípravkem na dřevěné povrchy. Takových přípravků je spousty, a proto je lepší poradit se s prodejcem, který pomocník je vhodný na vámi zvolený typ dřeva. A na kolik vás takový stolek vyjde? Ceny se pohybují v rozmezí desítkách tisíc a odpovídají kvalitě. Na trhu jsou i levnější varianty, ale pokud chcete opravdu kvalitní stůl s dlouhou životností, je lepší nešetřit a koupit si kvalitu.