Každý z Vás, kdo se věnuje šití, jistě dobře ví, jak důležité je vlastnit v první řadě kvalitní šicí stroj. Ovšem jen o šicím stroji tahle práce přece není, že ano? Důležitými pomocníky jsou vlastně všechny šicí potřeby od kvalitních látek, přes dokonalý střih až po malé drobné detaily, jako jsou i obyčejné nitě, knoflíky, jehly či špendlíky a další obrovská spousta velmi důležitých drobností. Jedním z takových opravdu nepostradatelných pomocníků pro usnadnění práce, ale i pro její naprostou dokonalost jsou právě krejčovské panny.

švadlena a figuríny

Díky krejčovské panně můžete vždy přesně odhadnout správnou velikost modelu, pomůže Vám při sešpendlení Vašich modelů a při jejich dokončování a úpravách a ještě ji lze využít i k vystavení. Tyto pomocníky najdete v naší opravdu široké nabídce a to hned v několika různých provedeních. Můžete si pořídit model určený pro dětské oblečení či pro pánské nebo dámské modely. Také není problém s výběrem velikostí. Většina běžných krejčovský bust se nabízí v rozmezí dvou nebo tří velikostí, ale také samozřejmě nabízíme busty, které jsou nastavitelné a lze je využít v širším rozsahu. Všechny jsou vybaveny kvalitní a pevnou potahovou látkou, která je vyměnitelná. Ano i náhradní potahy u nás naleznete. Dále jsou všechny vybaveny nastavitelným stojanem, kterým si můžete upravovat výšku figuríny.

krejčovský panák

Jak tedy vidíte, výběr možností je opravdu veliký. Stačí si jen vybrat. Samozřejmě, že pro domácí účely zřejmě využijete pouze dámský nebo dětský model ve dvou velikostech, ale profesionálním švadlenám se jistě bude hodit nastavitelná figurína, kterou lze využít pro šití různých velikostí oblečení pro širší klientelu a nezapomínejme na to, že profesionální švadleny mohou bustu využít i jako figurínu do výlohy na aranžování svých hotových produktů. Tak už na nic nečekejte a využijte tohoto skvělého pomocníka i Vy.