Sami víte, že bazén nelze nechat jen tak a nestarat se o něj. Obzvláště na podzim, kdy se blíží zima. To je teprve starostí.

V tomto období každý postupuje jinak. Někdo vypustí vodu a bazén složí, aby přečkal zimu někde ve sklepě. S velkými to udělat nejde, to je jasné, takže ty se jen všelijak čistí a zabezpečují proti mrazům.

Hlavně se však uklízí příslušenství, jako například solární plachta na bazén nebo…

Cože? Vy nevíte, co je solární plachta na bazén? Aj aj, tak to musíme ihned napravit. A vřele doporučuji její koupi zrovna nyní, protože nyní je jich dost a jsou také poměrně levnější než v jarním či dokonce letním období. Proč tomu tak je si jistě domyslíte sami a nebudeme to zde rozebírat.

velký bazén - kopie

Nuže solární plachta vám ohřeje vodu na přijatelnou teplotu, a to zcela zadarmo, bez jakéhokoli připojení do elektrické rozvodné sítě. Ano sluníčko to dokáže zcela zadarmo.

Já tedy doporučuji kliknout na výše uvedený modrý odkaz a ihned jste na webu, kde si můžete uvedenou věc objednat.

Sami vidíte, že rozměry jsou různé. To proto, aby si mohl skutečně vybrat kdokoli, tedy majitel jakéhokoli bazénu. A pozor, solární plachta nemá jen jeden jediný účel.

Mimo svou primární funkci brání dalšímu znečištění vody, které většinou způsobuje vítr a to tím, že se nám snaží do bazénu dostat prach, listí, a ještě kdoví co. Takto však nemá naději, protože to vše skončí na plachtě, ze které se to pak lehce setřese.

menší bazény

Solární plachta na bazén však také brání odpařování vody v parných dnech, když v bazénu nikdo není. A také teplotu, kterou dodá udržuje.

Vidíte sami, že předností této věcičky je více a že má mnoho výhod. Proto si ji objednávejte ještě nyní, protože se pak může lehce stát, že byste museli čekat, než se doplní zboží. Skladováním plachta nijak neutrpí a vy budete mít na rozdíl od ostatních na jaře při novém zprovoznění bazénu klid.