Exteriér a interiér

S tímto autem opravdu na silnici vyniknete a budete dobře viděni, protože na ilustračních fotografiích jsou na autě dost vzájemně kontrastní barvy. Výjimečný vzhled potvrzují boční vzduchové kapsle, které mají i bezpečnostní funkci. Tvar se celkově dost povedl a nemá žádné vyloženě škaredé části. Byl zkonstruován pro cestování převážně městem, a proto tomu také napovídají jeho rozměry.
logo Citroen
Proto se sním vejdete do úzkých parkovacích míst bez problému. Po prvním prozkoumáním vozu si určitě všimnete horní podlouhlé mřížky, jenž je elegantně napojená na přední světla. Další světla jsou pod sebou ještě v různých výškách od země. To celý předek roztahuje víc do výšky a na můj vkus možná až zbytečně příliš. Další kapitolou jsou barvy. Například na střechu so můžete vybrat 3 barvy, které potom jsou na více částech a lemováním. Tento model se hodně vyznačuje navzájem dobře viditelnými barvami, takže bych se zde nebál výraznějších přechodů. Nyní se přesuneme do interiéru. Zde musíme hned pochválit velice dobré odhlučnění. Určitě každého zajímá velikost kufru, který má necelých 300 litrů. Ještě hezčí výhled si můžete vychutnat díky panoramatické střeše. A k tomuto cestování nesmí rozhodně chybět ani pohodlné sedačky i pro delší cesty.
automobil Citroen

Technologie a motorizace

Jeho technologie nejsou nijak zastaralé, naopak jsou velice moderní. Poskytne například 3D navigaci nebo hlasového asistenta. Za zpětným zrcátkem má vůz umístěnou kameru, se kterou si můžete dokonale vyhrát. Základní možností je focení nebo natáčení při jízdě. Tento komponent bych velice ocenil, protože si nemusíte kupovat zvlášť kameru pro důkazní materiál. Dále nabídne několik asistentů, jenž mnohem více zpříjemní cestování, a hlavně zajistí Vaši bezpečnost při jízdě. Mezi nejdůležitější musíme zařadit automatické nouzové řízení. Potom Vám jízdu určitě zpříjemní asistent rozjezdu do kopce nebo sledování mrtvého úhlu.