Trvá dlouho, než se vám podaří usnout? Nespí se vám už nějaký čas dobře? Zkuste si pořídit nějaký z těchto výrobků. Je jisté, že se vám spánek zlepší a probudíte se díky nim do růžova vyspalí. Do kvalitního spánku se investovat vyplatí. Závisí na něm vaše energie po zbytek dne, vaše výkony a také vaše nálada.
spící holčička
Zatemňovací závěsy či žaluzie
Šlofík kdykoliv během dne, aniž by vás otravovalo slunce – přesně to vám zatemňovací závěsy či žaluzie umožní! Kdo je nevyzkoušel, neví, o co přichází. Ideální je zvolit tmavší barvu, která opravdu zachytává světlo. V létě vás brzy ráno nebudou budit sluneční paprsky a vy budete moci vstát až po zazvonění budíku nebo úplném dospání. Pro zaměstnance pracující na směny je to nezbytnost, ale zalíbí se jistě úplně každému milovníkovi spánku.
útulná ložnice
Kvalitní matrace
Pokud nemáte dobrou matraci, nemůžete se dobře vyspat, i kdybyste chtěli sebevíc. Proto při jejím nakupování nešetřete. Pokud budete matraci kupovat na internetu bez možnosti si ji vyzkoušet, dejte na recenze. Vaše záda vám za kvalitu nejednou poděkují.
Okna s mikroventilací
Nová okna s možnostmi nastavení otevření si jistě zamilujete. Vedle normální ventilace je mikroventilace ideální, protože vám do pokoje nevlétne hmyz a neuslyšíte ani žádný hluk z ulice. Pokoj ovšem bude větrat a vám se v něm bude mnohem lépe spát. I v zimě je můžete bez problémů nechat větrat, aniž byste se uvnitř klepali zimou.
Sladký spánek na cestách
Výše zmíněné položky si s sebou pravděpodobně na cestu sbalit nezvládnete. Musíte ovšem myslet na dostatek spánku i tam. Proto pokud jedete na dovolenou či služební cestu, nezapomeňte si přibalit tyto tři věci: špunty do uší, polštářek a masku na oči. Dokonce se často dají koupit v sadě. Při dlouhém letu či přejezdu se jistě budou hodit. Také hotelové pokoje či soukromé apartmány mohou mít jiné podmínky, než na které jste doma zvyklí. Díky cestovní sadě vás nepřekvapí zvýšený hluk ani světelný smog.