Nebojte se, jde o stránky určené laikům, amatérům, není plný latinských, nebo snad odborných výrazů. Web se jmenuje Krásy přírody, a tak jej zadáváte i do vyhledávače, pochopitelně bez mezery a diakritiky.

Krásná krajina

První dojem bohužel není příliš valný, působí příliš stroze a vybafne na vás fotka Prahy. Co má společného s přírodou nikde napsáno není, a tak jste pohledem na Karlův most drobátko zaskočeni. Ale nevadí, hned pod ním je umístěn rozcestník, kde se ihned chytíte základní orientace. Rubriku fotografie města Prahy prostě ignorujte, stejně jako autoři fakt, že Praha je město. Ale i tam se jistě dají najít nějaké krásy. Stejně jako v Ostravě či Třinci. Takže, prostě, dle mého názoru, prostě tato rubrika je na serveru kapánek mimo.
Západ slunce

Ostatní jsou řazeny sice podivně, ale přesto si jistě vyberete. Je jedno, zda jste obdivovatel skalních měst, nebo vody, anebo třeba hradů a zámků.

Web nezůstává jen v našich končinách, ale jak nám první pohled napoví, lze se podívat i do ciziny. Kalábrie, Dolomity, Sardinie je jen stručný výčet lokalit, které jsou na stránce přístupné.

Takže rubrik ku prohlížení dosti a nyní se na ně podívejme trošičku podrobněji. Po rozkliknutí na vás vyjedou hezké fotografie toho či onoho tématu, zobrazeny v náhledech. Je to přehledné, nikdo v tom nebude tápat, orientace naprosto jednoduchá. Kliknete-li na ni, zvětší se. To je ale vše. Nenašel jsem nikde další informace. Ne, že by byly nějak potřeba, snímky jsou jasné a je na nich vidět profesionální práce. Ale přece jen by to možná nějakou drobnou informaci přinést případnému hostu mělo.
Dvojitá duha

Bohužel, od každého je zde jen jeden kus. Ale zase na druhou stranu, web je o krásách přírody, a ne například průvodce hrady a zámky, že.

Závěrečné resumé je, že pokud chcete vidět jen pár hezkých fotek, lze tento web rozhodně doporučit. Ale jistě se najdou i obsáhlejší.