Také občas se svými přáteli rozmlouváte na téma dentální hygieny a zákroků v zubní ordinaci? Toto není nic neobvyklého a lidé se mezi sebou chlubí jak tím bezproblémovým a pohodovým, tak i mnoha nepříjemnostmi, které v souvislosti s ošetřením chrupu souvisí. Téma se může poměrně snadno stočit i na kvalitu samotného dentisty a stává se, že někteří se po vyslechnutí jistých skutečností, podložených osobními zkušenosti, odhodlají svého zubního lékaře vyměnit. Rádi by se obrátili tam, kde se k pacientům chovají profesionálně, vstřícně a laskavě.

zubní lékař při výkonu

Proč se vlastně vyplatí mít zubního lékaře s dobrými referencemi?

Korunky, můstky, zubní náhrady – stalo se vám někdy, že jste navštívili zubního lékaře například na pohotovosti, a ten vám oznámil, že vaše nová zubní korunka je zhotovena a posazena se značnou dovedností a precizností? Pochválil vám někdy zubař dílo svého kolegy, kterého osobně nezná? Stává se to a dobří zubaři dovedou ocenit profesionální výkon někoho jiného, který je zároveň motivuje k ještě lepší práci. U takového dentisty setrvejte, pravděpodobně to bude sebevědomý odborník.

zubní ordinace

Zubní kazy a extrakce zubů – dobrý zubař se také snaží, aby pacient v křesle netrpěl, čímž zároveň může ztěžovat práci samotnému lékaři. U zubaře stomatologie v Praze https://clinicplus.cz/ s dobrými referencemi nemusíte mít obavy, že budete sténat bolestí a doplňovat svým sopránem kvílení zubařské vrtačky, což by bylo také důvodem úprku většiny pacientů z čekárny.

Preventivní prohlídky – Opravdový profesionál se svým pacientům věnuje i v rámci prevence. Jsou-li dodržovány v doporučeném časovém rozmezí, řekněme šesti měsíců, bývají případné zákroky bezproblémové, bezbolestné a také krátké. Součástí správné a hlavně soustavné péče je také poučení pacienta o dentální hygieně, aby ji prováděl nejen svědomitě, ale zejména účinně.