Nápad to není vůbec špatný, nemyslíte? Odvézt Vás společně s Vaším vozem po nějaké akci domů do postele. To je prostě super. Nemusíte se druhý den namáhat a cestovat přes půl města, abyste někde našli svůj vůz a vzali ho a dopravili domů. Zbytečné peníze večer za taxík a zbytečná cesta ráno tramvají, metrem nebo autobusem zase tam, kde jste večer vesele hýřili a bavili se až do rána.

Chystáte se na pořádný mejdan? Využijte odvoz vozu.

rozmazané vidění

V čem to všechno spočívá? Systém je velice jednoduchý. Moc dobře chápeme, že se lidé chtějí bavit i my se chceme bavit, ale pokud se někam dopravíme automobilem, pak je problém, kdo ho odveze. Někdo musí zůstat střízlivý a to už narušuje celou akci a atmosféru, proto je lepší, když na to nemusíte myslet, můžete všichni vesele pít, hýřit a bavit se, samozřejmě, pokud jste zletilí, ale k tomu Vás nikdo nenavádí, jen říkáme, jak to ve skutečnosti bývá a nakonec se můžete nechat odvézt vlastním vozem domů. Stačí zavolat na linku, všechno potřebné si domluvit, nahlásit, jakým automobilem se pojede, kam se pojede, kde Vás máme vyzvednout a pak už jen stačí nahlásit čas, v kolik hodin chcete, abychom přijeli, a je hotovo. Přijede auto, z něj vysedne náš řidič, který nastoupí do Vašeho vozidla jako řidič, Vy si sednete vedle něj a pojede se na místo určení, které jste zadali čili většinou domů. Za Vámi celou cestu pojede náš vůz, který řidiče vyzvedne, a společně pak jedou na další jízdu za jinými klienty. Vy už budete hezky doma a Váš vůz také. Nemusíte ráno nikam chodit ani jezdit a všechno je vyřízeno podle bezpečnostních pravidel a samozřejmě podle zákona. Takže zákon z Vás bude mít opravdu radost, že jste nesedli za volant v podnapilém stavu ohrožující život svůj a ostatních.

řidič za volantem

Rychlé, jednoduché a tak praktické

Místo taxíka si zavoláte tuto službu, která odveze Vás i Váš automobil a to rovnou na adresu, kterou si zadáte, většinou to bývá domů, protože už jsme za celý večer unavení, ale může to být vlastně kamkoliv si řeknete.

Nikdy neriskujte a nesnažte se usednout za volant, pokud jste měli byť jediné pivo. Každý si myslí, jak mu to nemůže nic udělat a že to za chvíli vyprchá, jenomže někdy se to zvrtne a my si dáme více, než bychom měli a pak se může stát malér, kterého byste mohli do konce života litovat.