Dnes se pronajímá kde co, počínaje bydlením přes automobily a další dopravní a technické prostředky, sportovní potřeby a nářadí až k svatebním šatům, šperkům a dalším drobnostem v domácnosti. Nejlépe se pronajímá na krátkodobé, jednorázové akce a do této kategorie se řadí i stanové konstrukce.

Párty stan pronájem Párty stany AZ je výhodný pro obě strany.

Nepotřebujete jej kupovat – to je asi hlavní výhoda, kdy na nějakou oslavu či svatbu nemusíte shánět nový nebo použitý přístřešek a pak se jej pracně zbavovat přes bazar. Máte tak k dispozici potřebné zázemí pro takřka neomezený počet pozvaných hostů.

zahradní slavnost pod stanem

Různé velikosti – s počtem hostů a rozsahem akcí souvisí i velikost přístřešků. Mohou být velmi intimní pro několik osob, např. při rodinné oslavě, anebo obří hangáry pro velkolepé prodejní, prezentační a firemní show. Nejčastěji se ovšem lidé zajímají o konstrukce velikosti střední, pro deset až třicet hostů, tedy hlavně na svatby, narozeniny, promoce a maturity, či na firemní večírky.

Rychlá a snadná manipulace – velké oblibě se těší nůžkové konstrukce, snadno se rozloží a složí, je k tomu zapotřebí jen omezený počet osob a výhodou je i stabilita tohoto provedení.

Ukotvení a vhodný povrch – před pronájmem zvažte místo, kde bude stan stát. V ideálním případě na trávníku, ale je možné jej stavět i na pevné ploše betonu, asfaltu a dlažby. Stany se kotví buď speciálními vruty – kolíky do země, nebo soupravou zatěžkávacích závaží. Každopádně není vhodná písečná pláž, zde by kolíky ani závaží nesplnilo svůj účel.

prostřený stůl

Jak přistupovat ke stanové konstrukci

Není to nezničitelný materiál a hlavně není váš. Využívejte jej rozumně s ohledem na tuto skutečnost. Pokud máte grilovací soupravu, ta pod stan nepatří kvůli otevřenému ohni a nebezpečí potřísnění rozpáleným tukem. Případné skvrny a znečištění se čistí jen saponáty a hadříkem, nepoužívejte abraziva, jako je např. tekutý písek, a technická rozpouštědla (ředidla, benzín, toluen).