Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy mu auto vypoví službu a musí se dát na servis. Pokud však potřebujete automobil každý den a jste bez něho jako bez nohy, tak oslovte firmu, která Vám vytrhne trn z paty. Autopůjčovna Praha 10 http://autopujcovna-urban.cz/, se zabývá pronájmem vozů a nabízí bezkonkurenční ceny na trhu.

autopůjčovna (2)

Firma nabízí vozy značky Škoda a to vždy v naprosto čistém a uklizeném stavu. Na trhu funguje už dlouhých 25 let a může se pyšnit mnoha spokojenými zákazníky. Na výběr budete mít vozy Felicia, Octavia, či Fabia v kombi provedení. Mimo jiné se stále rozšiřuje nabídka vozů, tak aby byli zákazníci vždy spokojení a měli s čeho vybírat. Zákazník je vždy na prvním místě a proto pokud chcete automobil nutně pronajmout, může Vám být přistavený i k vašemu domu. Samozřejmostí je plná nádrž, abyste nemuseli jezdit ihned na benzinku.

Mimo jiné jsou v ceně automobilu zapojené také služby, jako jsou sněžné řetězy, zimní kola, ale také navigace, která vás nenechá sjet z cesty. Pokud si zapůjčíte automobil na 10 dní a více, máte jeden den zdarma. Firma však myslí i na děti, tudíž pokud si budete půjčovat vůz, nezapomeňte si propůjčit také autosedačku, či podsedák. Dálniční známkou jsou vybaveny všechny automobily, takže můžete brázdit po Českých dálnicích bez omezení. Samozřejmostí je také pojištění proti krádeži, či nehodě. Takže pokud Vás někdo omylem nedej bože srazí, neztrácejte nervy, jste pojištění.

autopůjčovna

Všechny automobily mají také pravidelný servis, tudíž se nemusíte bát nějaké závady. Po domluvě je možnost si zapůjčit i profesionálního řidiče, který Vás odveze na místo určení.

Proto pokud se Vám rozbilo auto a nutně potřebujete odvést, nebo se někam dostavit, oslovte tuto osvědčenou firmu s letitou tradicí na trhu. Zaručeně nebudete litovat a jejich služby budete využívat častěji.