Pokud hledáte význam slova galanterie ve slovnících, většinou se dozvíte, že se jedná o módní zboží, které slouží svým majitelům jako doplněk outfitu. Peněženky, kabelky, deštníky, šátky, motýlek či kravata, spony … prostě způsob určité sebeprezentace ve společnosti pomocí doplňkových předmětů. Druhý význam hovoří o drobném spotřebním zboží zejména pro oděvní tvorbu a galanteriemi jsou i některé obchody, které se zabývají prodejem právě těchto potřebných krejčovských drobností. Jedním z nich je internetová textilní galanterie, která vám krom jiného nabízí velký výběr kvalitní kovové galanterie na prima-obchod.cz.
Textilní galanterie se dělí na 3 skupiny:kovové knoflíky patentky

  • Tvrdá textilní galanterie – knoflíky různých velikostí i materiálů, zipy různých délek barev i materiálů, zipy v metráži, jehly, špendlíky, jehlice na pletení, háčky na háčkování apod.
  • Měkká textilní galanterie – vlny, prádlové gumy, nitě, bavlnky na vyšívání, nášivky
  • Doplňková textilní galanterie – čepice, klobouky, rukavice, deštníky

Kovová galanterie je velmi důležitým sortimentem pro výrobce kabelek, peněženek, opasků, oděvů či bot. Někdy jde spíše o designový doplněk, někdy je její role ryze funkční. Internetová galanterie Prima obchod nabízí opravdu neuvěřitelný výběr i v tomto sortimentu. Různé karabiny, koncovky na šňůrky i popruhy, nýty, druky, různá zapínání, průchodky apod. Vše v mnoha typech provedení, v různých barvách a za příznivé ceny. zip a kovové patenty na bunděAť už budete používat kovovou galanterii jako ozdobu nebo jako funkční prvek, vždy dbejte na její kvalitu. Na stránkách můžete zakoupit spoustu dalšího, prima-obchod.cz oplývá opravdu širokou nabídkou sortimentu textilní galanterie. Na své si přijdou i kreativci – ať už potřebujete různé typy nalepovacích očiček, polotovary na výrobu lapačů snů, nejrůznější korálky či pomůcky na Scrapbooking. Máte-li menší děti a chcete tvořit s nimi, určitě zde naleznete spoustu inspirace.