Toužíte po odpočinku, při kterém vás vyruší jen praskání ohně v krbu a zpěv ptáků? Pak je pro vás ideální čas na dovolenou a Dolní Morava je místem nespočtu možností.

V posledních letech zažívá oblast Dolní Moravy dobu velkého zájmu. Místo ideální pro kohokoli kdykoli. Na své si zde přijde milovník přírody, který může zavítat třeba do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník. Pro sportovce Dolní Morava představuje velké lyžařské středisko a spousta dalších se nachází v okolí. Rodiny s dětmi ocení Stezku korunami stromů, kam mohou dojít pěšky, nebo vyjet místní lanovkou. Dolů je čeká jízda na koloběžce anebo čas strávený v krásné horské přírodě. Naopak pro lázeňské šviháky je skvělou volbou výlet do nedalekých termálních lázní Velké Losiny a dobrodruzi pak nesmí vynechat Vojenské muzeum v Králíkách.

Stezka korunami stromů

Každý den strávený v této malebné horské oblasti na pomezí Pardubického Olomouckého kraje je plně nabitý, odpočinek je proto stejně důležitou částí den, jako ostatní aktivity. K ideální relaxaci poslouží luxusní ubytování v soukromí. To je ve vytížené oblasti často obsazené, a proto zkuste se ubytovat v apartmánech Dolní Morava.

Ubytování HP apartmány

Apartmány Horského areálu Ski resortu Buková Hora se nachází dojezdových 15 minut od zmíněné Dolní Moravy v obci Červená Voda, a to na ideálním místě hned vedle sjezdovky s pěti sjezdovými tratěmi. Jsou moderně vybaveny. Na výběr má návštěvník ze dvou oddělených apartmánů. Cena pronájmu jednoho apartmánu se liší sezónně, pohybuje se v rozmezí od 4000 do 5000 za noc a nabízí 7 lůžek, 2 ložnice, 1 přistýlku, kompletně vybavenou kuchyň, připojení k internetu, televizi a vlastní parkovací místo. Neodmyslitelnou součástí obou horských apartmánů je společná lyžárna a kolárna i vlastní venkovní terasa, ze které se hostům naskytne dech beroucí výhled do okolní krajiny.