Když se řekne slovo hubnutí, každý si pod ním asi představí dřinu v posilovně a skoro žádné jídlo, kromě hromady salátu. To je ale velký omyl, a dnes můžete na sociálních sítích vidět, že hubnout budete i s běžným jídlem. Jíst člověk zkrátka musí, protože pokud jíst přestanete, začnete přibírat. Tělo si začne jednoduše ukládat tuk na horší časy. Setkat se můžete i dnes s lákavými zkratkami ke zdravému a štíhlému tělu v podobě různých prášků a tablet, ale ani jeden z nich nebude fungovat. Jediná účinná cesta za menší váhou je zdravá strava a pohyb. Nicméně i u hubnutí si můžete trošku pomoct.

proteinový prášek

Snažíte se zhubnout? Nezvládáte pravidelně jíst?
Někdo má tolik povinností, že pro něj mže být problém jíst pravidelně. Patříte mezi ně i vy? Chcete i přesto získat hezčí a zdravé tělo? Nic není nemožné, i když se vám to tak může zdát. Existuje koktejl na hubnutí Goodly, který vám pomůže

  • Zasytit
  • Dodat proteiny po cvičení
  • Vařit a péct zdravěji

Jde o protein v prášku, který smícháte s vodou, a pro který najdete v svém životě mnoho využití. Proteiny jsou základní stavební složka našeho organismu, a musíme je pravidelně doplňovat všichni. Velmi důležitou roli má právě u hubnutí. Proteinový koktejl můžete jednou denně použít jako náhražku klasického jídla, které nestihnete sníst třeba v práci. Po cvičení vám dodá proteiny, po kterém vám poroste svalová hmota. Ale nebojte se – kulturista z vás opravdu nebude.

proteinový nápoj

Svou nezastupitelnou roli mají proteinové prášky v kuchyni. Všimněte si, kolik trenérů, cvičenců a vrcholových sportovců pravidelně přidává proteinový prášek třeba do zdravých verzí koláčů, kaší a dalších jídel.

Vyzkoušejte je také
Naše proteiny Goodly jsou velmi kvalitní a chutné. Najdete je v příchutích neutrál, vanilka, čokoláda a lesní směs. Díky nim bude váš jídelníček zase o něco lepší a tělo zdravější. Vyzkoušet můžete menší balení všech příchutí, abyste našli svého favorita.