Skladování hraček

Vestavěné skříně slouží i jako prostory pro děti, kam ukládají školní potřeby a hračky. Hračky patří k předmětům velmi rozmanitým tvarově i rozměrově, a specifické nároky mají zejména puzzle, stavebnice, karetní hry, kuličky, korálky, figurky, ozdobné a dekorativní drobnosti, výtvarné potřeby a další věci, které se mohou někam rozkutálet, vysypat a jinak poztrácet. Sáček se zipem je ideální pomocník právě pro tyto situace, kdy vložíte do transparentního obalu v podstatě cokoli. Jedinou podmínkou je dostatečně velký sáček, aby se dovnitř vešlo vše potřebné.

hrací figurky

Skladování sportovních potřeb

V sáčcích mohou být uložené drobnější sportovní potřeby a předměty, jako např. házecí šipky, pingpongové a badmintonové míčky, posilovací pomůcky, gumičky, švihadla, masážní míčky, svítilny, stahovací pásky a obinadla, čelenky, rukavice atd.

dřevěné hobliny

Krmiva a steliva pro zvířata

Máte-li doma kočky, morčata, králíky, křečky a další zvířátka, která vyžadují pravidelný přísun krmiva, budete jej muset někde skladovat. Spolu s tím možná bude nutné mít doma i zásobu steliva na toaletu, a to vše by se mělo někam vměstnat. Spodní fochy vestavěné skříně jsou pro to ideální, ale není nutné nakupovat drahé dózy, kbelíky a další neskladné nádoby, vystačíte se zip sáčky nebo pytli s uzavíracím mechanismem. Zipové sáčky a pytle se snáze přizpůsobí tvaru skladovacího prostoru, takže ten může být využitý do svého maxima.

Trvanlivé potraviny

Sáčky se zipem jsou zdravotně zcela nezávadné a mohou se do nich ukládat ořechy, luštěniny, rýže, sušené ovoce, obilné vločky a kaše, sypké, polotekuté i tekuté směsi pro přípravu pokrmů a mnoho dalších výrobků či surovin v sortimentu trvanlivých potravin. Tímto způsobem můžete doma skladovat i delší dobu větší množství potravinového sortimentu, který nepodléhá zkáze, čímž můžete ušetřit i při nákupu na množstevní slevě či slevě za dopravu.