Ženy oplývají ženskou i mužskou energii. Stejně tak muži. Hovoříme o pocitech, které určité tendence našeho vystupování na veřejnosti vzbuzují. Možná máte pocit, že nejste dostatečně ženská a ryze ženské situace Vás uvádějí do rozpaků. Třeba se snažíte sblížit, ale podvědomě cítíte, že od sebe lidi spíše odháníte. Pokud je toto Vás případ, s radostí pomůžeme.
žena jako víla
Tzv. ženská energie vyzařuje jemnost, zranitelnost, touhu opečovávat a samozřejmě láskyplnost. Mužskou energii používáme v momentě, kdy chceme projevit dynamičnost, vůdčí schopnosti, rozhodnost a sílu. Není divu, že mužskou energii vyzařujeme často na pracovišti, při konfliktech a při řešení problémů. Ženskou energii používáme při budování láskyplných vztahů. Jak tedy vyzařovat to, co se snažíme sdělit, efektivně?

Vypadat jako žena
Někdy se necítíme ve své kůži už třeba jen kvůli tomu, co máme na sobě. To se pak odráží na celkovém sebevědomí. Nemusíte se líčit, nebo podstupovat plastické operace. Úplně postačí, abyste vypadala zdravě. Upravte si vlasy, dbejte na čistou pleť a nehty. Pokud máte pocit, že nevypadáte dost žensky a brání Vám to v komunikaci, podpořte svou energii doplňky a ryze ženským typem oblečení (sukně, šaty).
žena a muž, pár
Hlas bohyně
Abyste si zjednaly respekt před třídou plnou žáků nebo před kolegy, snažíte se podvědomě napodobit co nejmaskulinnější typ hlasu. Ale hlasitost a energii si muži lehce zamění za hysterii a nestabilitu. Nebuďte ukřičené a nenechte, aby Váš hlas odrazovat lidi okolo. Nahrajte se a možná budete překvapená, jak ve skutečnosti mluvíte. Chcete si vybudovat příjemný hlas? Ztište jej, neměňte tóniny jako na horské dráze a vyvarujte se veškerému pištění, křičení a nenadálému zvedání hlasu.
romantická žena
Mlčeti zlato
Na málokoho zapůsobíme přehnanou upovídaností. Snažíte se o dobrou konverzaci? Na chvilku se zastavte a zkontrolujte si, zda pustíte kamarádky ke slovu. Možná totiž takovýhle pokec vnímáte pozitivně jenom Vy a ostatní se nemůžou dočkat, až si vezmou prášek na bolest hlavy. Snažíte se s mužem svých snů neustále vtipkovat? Dobře, ale nepřehánějte to. Stáváte se pak kamarádem, kterých má kolem sebe víc než dost.